#1 2014-03-30 17:11:27

MrSmolaCar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 7
Punktów :   

Podanie na ucznia

Nick w grze:MrSMolaCar
Nick na forum:MrSmolaCar
imię postaci:Ivan
Nazwisko postaci:Cruze
miejsce urodzenia:Stanvess
miejsce zamieszkania:Stanvess
czystość krwi:100%
Historia postaci:W szpitalu narodzilo się piękne dziecko.Ivan,byl czystej krwi,tak jak cala jego rodzina.Dorastal prawie jak normalne dziecko.Ivan nie miał dobrych stosunkow z kolegami,mugolami.Czesto inne dzieci go bily i się wismiewaly z niego.Pewnego dnia chlopeic chciał się zemscic,wiec kiedy chodzil do mugolskiej szkoły,to podmienil im ich picie,na skisle mleko.Chlopcy po dniu odkryli,ze to sprawka Ivana i zaczeli go gonic.Kiedy Zagonili go w jakas uliczke,z której nie było wyjścia Zaczeli podchodzić i go bic.Chlopca bolało to,wiec się skulil,a tu nagle chłopcy odlecieli na jakiś 1 metr,i stracili przytomność.Wtedy Ivan czym prędzej uciekl do domu i opowiedział to rodzicom.Rodzice mu wszystko opowiedzieli o durmstrangu.Dzien po jego 13 urodzinach do chłopca przybyl list,z durmstrangu.W ten dzień chlopiec wraz z rodzicami pojechali do Oslo,potem weszli na ulice Avennole i zakupili potrzebne rzeczy.Kilka dni potem chlopiec wyruszyl z Ojcem statkiem,prosto do Durmstrangu.

Opis wyglądu i charakteru(Min.4 zlozone zdania)Ivan ma brazowo ciemne wlosy,prawie czarne oraz błękitne oczy.Chlopiec z pozoru wydaje się ponury,lecz tak naprawdę jest mily oraz symnpatyczny.Czesto pomaga innym ludziom oraz przyjaciołom.Nigdy nie daje,za przegrana i stara się dotrzymywać obietnic. Ivan zazwyczaj chodzi w niebieskich dżinsach,oraz szarej bluzie.Liczy się dla niego sport i zabawa,bardzo lubi grac w rozne gry i sporty,dla niego liczy się również ambicja.

co to ooc?OOC-to skrot ,,Out of Charakter''.Jest to czat,w którym możemy się spytac o rzeczy,ktore nie sa powiazane z gra,zapisujemy w nawiasie np.(Hej,podasz mi link do twojej karty postaci?Jestem ciekawy.).Można również tam zapisywać emotikony.

Co to ic?IC-to skrot ''in Charakter'' czyli,ze wcielasz się w role swojej postaci.Zapisujemy to bez nawiasow,np.Czesc..Co było z Jezykoznactwa?Nie byłem na ostatniem lekcji,mialem szlaban u Nauczyciela.Nie można pisać emotikonow,jak chcesz cos wyrazić pisz: *uśmiecha się* itp.

co zapisujemy w gwiazdkach?W 1 gwiazdce zapisujemy czynności swojej postaci,typu: *siada na lawce,wygodnie się opiera i slucha profesora.*

Co to rp?Polega to na wcielaniu się w postac,ktora się kieruje według fabuły.Cala gra toczy się w fikcyjnym swiecie.


Pytanie (Odpisujemy zaznaczając i robiąc na kolor zielony odpowiedzi)
1.) Przechodzisz przez park. Widzisz , że twój kolega lata na miotle na terenie zamku. Co robisz?
A] Idę po nauczyciela - to szlama najwyżej wywalą go ze szkoły.
B] Mówisz koledze , żeby nie latał - nie chcesz by poniósł konsekwencję.
C] Ignorujesz ucznia - mam go w nosie.

2.) Idziesz do sklepu u Gregorowicza . Widzisz przed sobą 13 latka który ma za mało pieniędzy. Co robisz?
A] Daje mu kilka pieniążków - On jest biedny! Trzeba mu pomóc!
B]  Ignorujesz go - co ja biedaką będę pomagać?!
C] Kupujesz różdżkę i oddajesz chłopcowi połowę pieniędzy.

3.) Nauczyłeś się zaklęcia Levicorpus na zaklęciach . Co robisz?
A] Idę się przejść po zamku - Eeee tam! Wolę iść na spacer lub do dormitorium.
B] Rzucasz je na uczniów każdego domu . - Faaaaaaajne to! Chyba się zapiszę na dodatkowe zajęcia i wtedy tym szlamom pokaże.

4.) Twoi koledzy naśmiewają się z ciebie. Co robisz?
A] Używam wobec nich agresji - co za dupki!
B] Nie przejmuje się tym.. - potem będą przepraszać.
C] Nie zadajesz się już z nimi - Zdrada .... !? To koniec.

----------------------------------------------
Odegraj scene jedzenia posiłku w szafirowej salii.
Ja:*wchodzi szybkim krokiem do szafirowej sali*
Ja:*siada kolo Samanthy pucket,po czym bierze sztuczce i zaczyna jesc.*
Samantha:O,czesc,nie zauwazylam cie.
Ja:Czesc,jestem Ivan.
Samantha:Witaj Ivan,jestem Samantha,dla przyjaciol Sam.*uśmiecha się*
jA:*Podaje jej reke i spogląda na nia usmiechajac się*
Samantha:Jakie lubisz przedmioty?
Ivan:Hmm..Moje ulubione przedmioty to BM,Zielarstwo,Latanie oraz pojedynki,a i jeszcze Cm
Samantha:Super,ja lubie ONMS,Zielarstwo,Transmutacja,CM,BM
Ivan:CHyba już pojde.Trzymaj się.*usmiechnal się i wstal*
Samantha:Paa!*usmiechnela i pomachala mu reka*

Czy przeczytałeś regulamin?
RP:   TAK 
Ogólny TAK
(^^^)     

Przeczytałem regulamin i potwierdzam , że go akceptuję.

Ostatnio edytowany przez MrSmolaCar (2014-03-30 17:49:22)

Offline

 

#2 2014-03-30 17:16:41

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 85
Punktów :   

Re: Podanie na ucznia

Wytłumacz mi skąd Bułgar nagle wziął się w skandynawii. Nie pisz w akcji "jestem z Erelheimu" , nie wiesz do jakiego domu trafisz.
3 dni na poprawę (3 szanse.)

Offline

 

#3 2014-03-30 17:27:48

MrSmolaCar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie na ucznia

Poprawione

Offline

 

#4 2014-03-30 17:36:01

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 85
Punktów :   

Re: Podanie na ucznia

Zmień miejsce urodzenia , nie mógł się urodzić na Skandynawii , bo Skandynawia to półwysep , nie Kraj.
Wstrzymane , 3 dni na poprawę , 2 szanse.

Offline

 

#5 2014-03-30 17:42:35

MrSmolaCar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie na ucznia

Poprawione.

Offline

 

#6 2014-03-30 17:49:02

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 85
Punktów :   

Re: Podanie na ucznia

Akceptuję , Pegarius!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.top-eleven.pun.pl www.rozyny-info.pun.pl www.3b.pun.pl www.pedagogika-aps.pun.pl www.gra-metin.pun.pl