#1 2014-03-29 12:10:29

MajkelBoss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 2
Punktów :   

Poddanie na Ucznia MajkelBoss

Nick w grze: MajkelBoss
Nick na forum: MajkelBoss
Imię Postaci: Dmitrij
Nazwisko Postaci: Siergiejew
Miejsce Urodzenia: Rosja
Miejsce Zamieszkania: Moskwa
Czystość Krwi: 50%
Historia Postaci: Dmitrij urodził się w Ruskim szpitalu 14 kwietnia o godzinie 16:30.W wieku 4 lat zaczął poznawać kolegów.Jednym z nich był Daniel.Był on czarodziejem tak jak Dmitrij lecz on tego nie wiedział.Jak Dmitrij miał 9 lat bawił się z kolegami na placu w berka.Gdy potknął się o krawędź chodnika upadł i skręcił kostkę.Przy tym bardzo płakał i zwijał się z bólu.Koledzy pomogli mu dojść do domu a mama zaprowadziła go do łóżka.Gdy Dmitrij pomyślał o tym jak bolała go kostka nic już nie czuł jak by ból zniknął.Wstał z łóżka i pobiegł do taty i mamy.Opowiedział im o tym jak ból zniknął.Rodzice mu wyjaśnili że jest prawdopodobnie czarodziejem.Ojciec był Mugolem a Matka Czarodziejką.Gdy Dmitrij miał 13 lat przyleciała do niego sowa z listem od Durmstrangu.

Opis Wyglądu i Charakteru: Dmitrij ma Czarne włosy i Niebieskie oczy.Najczęściej nosi Niebieską koszulę z długimi rękawami.Do spodni przypasowały mu brązowe dresy.Jest zawsze ponury i smutny.Lubi grać w piłkę i koszykówkę najczęściej z ojcem.

Co to ooc? Out Off Character-Rzeczy nie związane z grą i naszą postacią np. proszenie o skeypa.
Co to ic? In Character-Czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odgrywasz.
Co zapisujemy w gwiazdkach? W gwiazdkach zapisujemy różnego typu akcje np. *Wyciąga różdżkę*
Co to rp? Role Play-To nic innego jak odgrywanie swojej postaci każdy odgrywa ją inaczej.

Pytanie (Odpisujemy zaznaczając i robiąc na kolor zielony odpowiedzi)
1.) Przechodzisz przez park. Widzisz , że twój kolega lata na miotle na terenie zamku. Co robisz?
C] Ignorujesz ucznia- mam go w nosie

2.) Idziesz do sklepu u Gregorowicza . Widzisz przed sobą 13 latka który ma za mało pieniędzy. Co robisz?
B]  Ignorujesz go - co ja biedaką będę pomagać?!


3.) Nauczyłeś się zaklęcia Levicorpus na zaklęciach . Co robisz?
B] Rzucasz je na uczniów każdego domu . - Faaaaaaajne to! Chyba się zapiszę na dodatkowe zajęcia i wtedy tym szlamom pokaże.

4.) Twoi koledzy naśmiewają się z ciebie. Co robisz?
A] Używam wobec nich agresji - co za dupki!

D) *Siada obok jednego z uczniów*
U) Cześć. Jak masz na imię?
D) *Nakładając jedzenie na talerz odpowiada* Dmitrij
U) Ja jestem Michael
D) Miło cię poznać. *Uśmiechnął się lekko*
U) Ciebie też. *Odwzajemnił uśmiech*
D) Muszę już iść. Do zobaczenia
U) Do zobaczenia

Czy przeczytałeś regulamin?
RP:   (TAK)/NIE                     
Ogólny (TAK)/NIE       

Przeczytałem regulamin i potwierdzam , że go akceptuję.

(Z góry przepraszam ale mam problem z kolorami i nie wiem jak je zrobić)

Ostatnio edytowany przez MajkelBoss (2014-03-29 12:20:57)

Offline

 

#2 2014-03-29 12:16:11

 Madoka

Lubie w dupe

Skąd: Madokowo
Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Poddanie na Ucznia MajkelBoss

Rozwiń nieco Historie postaci, bo z tego co widze to jego życie zaczęło się od 9 lat.,Rozwiń nieco charakter i wygląd postaci i będziesz mieć ZAAKCEPTOWANE.

Offline

 

#3 2014-03-29 12:20:49

 Madoka

Lubie w dupe

Skąd: Madokowo
Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Poddanie na Ucznia MajkelBoss

Akceptuje , Vergelenifus (I TAK MASZ POPRAWIĆ BO INACZEJ BEDZIE ZLE :3)

Offline

 

#4 2014-03-29 12:21:15

MajkelBoss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poddanie na Ucznia MajkelBoss

Poprawione.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.robotarena.pun.pl www.pokirena.pun.pl www.interprzestrzen.pun.pl www.festivalparkopole.pun.pl www.dziecikwiaty.pun.pl