#1 2014-03-23 17:38:04

Kolorowo15

Moderator

Zarejestrowany: 2014-01-05
Posty: 3
Punktów :   

Podanie na ucznia

Nick w grze: Kolorowo15
Nick na forum: Kolorowo15
imię postaci: Patrick
Nazwisko postaci: Cruze
miejsce urodzenia: Norwegia
miejsce zamieszkania:Rodzinny dom,Dom Wujka Remusa
czystość krwi: 20% , 50% , 75%,100%
Historia postaci: (Opis do momentu otrzymania listu z instytutu durmstrangu PAMIĘTAJ list z durmstrangu otrzymuje się w wieku 13 lat.
Min: 7 zdań)
W Norweskim Szpitalu Narodziło się piękne dziecko-matka chłopca wraz z ojcem dała mu Imie Patrick, ponieważ Mieli Pewność że będzie on zwycięzca,Rodzice Rozpieszczali się synkiem i kochali go takim jakim był. W wieku 3 lat Patricka zaczął chodzić i mówić, Gdy podszedł do drzwi chcąc powiedzieć coś rodzicom zauważył,że drzwi są zamknięte, więc jego moc ukazała się akurat wtedy, Wtedy Użył swej mocy do otworzenia drzwi, rodzice którzy zauważyli otwierające się drzwi a za nimi Małego Stojącego Patricka który Powiedział: Mama , Tata,Rodzice byli dumni i popłakali sięze szczęścia. W Wieku 6 lat Patrick uczył się czytać i mówić sylaby, umiał już dodawać i odejmować liczby w zakresie 30. W Wieku 13 lat otrzymał list z durmstrangu Z Zaproszeniem do "Instytucji Maggi w Durmstrangu". Rodzice byli z niego bardzo dumni, poszli z nim następnego dnia na zakupy i przed jego magiczną wyprawą powiedzieli mu że muszą wyjechać na bardzo długo do jakieś pracy i że będzie się nim opiekował jego wuj Remus. Chłopak się ucieszył bo dawno się nie widział z wujem i jego synem Ivanem, Gdy już miał wszystko co będzie mu potrzebne w szkole ruszyli w stronę pociągu, Rodzice machali Patrickowi gdy odjeżdżał. I tak zaczęła się jego magiczna podróż

Opis wyglądu i charakteru(Min.4 zlozone zdania)

Patrick jest miłym i cichym chłopcem nie zaczepia innych ludzi lecz gdy ktoś jemu dokuczy potrafi się odgryźć. jest inteligentny, i czasami lubi się wywyższać, Był zwinny, oraz lubi czytać książki, uwielbia rysować.Zawsze wie co powiedzieć szczyci się odwagą.

co to ooc? OOC wypowiadamy się w nim gdy coś nie jest związane z naszą postacią np. (muszę kończyć,dowidzenia)
W IC mówimy naszą postacią np. Cześć którędy do klasy
co zapisujemy w gwiazdkach?
Co to rp? Role Play jest ode grywaniem jakieś wymyślonej historii gdzie każdy ma jakąś ważną role

Pytanie (Odpisujemy zaznaczając i robiąc na kolor zielony odpowiedzi)
1.) Przechodzisz przez park. Widzisz , że twój kolega lata na miotle na terenie zamku. Co robisz?
A] Idę po nauczyciela - to szlama najwyżej wywalą go ze szkoły.
B] Mówisz koledze , żeby nie latał - nie chcesz by poniósł konsekwencję.
C] Ignorujesz ucznia - mam go w nosie.

2.) Idziesz do sklepu u Gregorowicza . Widzisz przed sobą 13 latka który ma za mało pieniędzy. Co robisz?
A] Daje mu kilka pieniążków - On jest biedny! Trzeba mu pomóc!
B]  Ignorujesz go - co ja biedaką będę pomagać?!
C] Kupujesz różdżkę i oddajesz chłopcowi połowę pieniędzy.

3.) Nauczyłeś się zaklęcia Levicorpus na zaklęciach . Co robisz?
A] Idę się przejść po zamku - Eeee tam! Wolę iść na spacer lub do dormitorium.
B] Rzucasz je na uczniów każdego domu . - Faaaaaaajne to! Chyba się zapiszę na dodatkowe zajęcia i wtedy tym szlamom pokaże.

4.) Twoi koledzy naśmiewają się z ciebie. Co robisz?
A] Używam wobec nich agresji - co za dupki!
B] Nie przejmuje się tym.. - potem będą przepraszać.
C] Nie zadajesz się już z nimi - Zdrada .... !? To koniec.

----------------------------------------------
Odegraj scene jedzenia posiłku w szafirowej salii.(Podpowiedz:Pamietaj o gestach i miminkach)
**Wchodząc do sali Patrick zauważył na stole dużo przepysznych smakołyków, podchodzi do stołu swojego dormitorium i zasiada*
P:Hmm.. Ile tu przepysznych rzeczy *nabiera sobie na talerz trochę ziemniaków i warzyw*
M: Cześć, czy można się dosiąść? *mówi do Patricka*
P: Proszę *wskazuje na wolne miejsce* My się jeszcze nie znamy? Nazywam się Patrick Cruze
M: *przysiadła się do nie go* Miło mi, ja nazywam się Meandra Erdley
P: To.. co u ciebie *odstawia jedzenie na bok i się przygląda jej*
M: A nic ja tylko tak szybko przyszłam coś zjeść
P: Aha, Zerknę na zegarek *wyciagą zza rękawa kieszonkowy zegarek* Już późno! spóźnimy się
M: Szkoda...
P: *chwyta za dłoń Meandry i idzie z nią w stronę klasy*
Czy przeczytałeś regulamin?
RP:   TAK/NIE   
Ogólny TAK/NIE

Offline

 

#2 2014-03-23 17:41:45

 Madoka

Lubie w dupe

Skąd: Madokowo
Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na ucznia

Akceptuje.
Vergelenifus

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cartoonnetwork.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.zootechnika2009.pun.pl www.wrath.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl