#1 2014-03-29 20:38:04

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 85
Punktów :   

Podanie

Nick w grze: Mrfawkes
Nick na forum: Mrfawkes
Imię postaci: Jack
Nazwisko postaci: Volonera.
Czystość krwi:od 50 wzwyż. 100%
Miejsce zamieszkania: Norwegia , Stanvess.
Dom w Szkole,Instytucie,Akademii Lykanoor
Historia (Max 16 rozwiniętych zdań)
Pewnego dnia , w ponurą noc na świat przyszedł chłopiec , którego nazwano Jack. Był bardzo energiczny oraz sprytny , lubił sport. Pewnego dnia gdy miał 5 lat wypadł przez okno. Szybko zamknął oczy , gdy zobaczył , że lewituje nad trawą. Po chwili upadł na ziemię. Później opowiedział swoją historię swoim rodzicom. W następnych latach chłopiec ten nie wychodził na dwór. Pewnego wieczoru gdy czytał książkę "Elenne Vix" zauważył , że coś mocno stuka w szybę. Otworzył okno , zmierzył go chłodny wiatr. Dostrzegł na parapecie małego puchacza. Na nóżce miał liścik , który Jack sięgnął. Później wlepił w niego swój pusty wzrok. Rano opowiedział rodzicom o swojej przygodzie , oni zaś powiedzieli mu o Magii , i przeprosili , za to , że nie powiedzieli tego wcześniej. Jack im wybaczył , i poszedł z nimi na uliczkę Avennole. Tam zakupił rzeczy potrzebne dla uczniów klas 1. Kupił także różdżkę 13 cali pióro feniksa , sztywna. Później z portu wyjechał do Durmstrangu , gdzie podczas ceremonii został przyjęty do Lykanooru...

                                                      KLASA 1-2-3-4
Na pierwszym roku Jack dobrze się uczył. Najbardziej szło mu z eliksirów. Poznał wielu kolegów , i pod koniec egzaminów zdał jako jeden z licznych. W drugiej klasie został prefektem Lykanooru. Wszyscy uczniowie zazdrościli mu. Przykładał się do nauki , prawie nie wychodził z Dormitorium. Na końcu roku zdał do 3 klasy , i doszła go wieść , że jego ojciec umarł. Chłopiec bardzo się wnerwił , i nie odzywał się do nikogo. Rok szkolny numer 4 także szybko , i nudno mijał. Znowu pod koniec wyszedł z dobrymi wynikami , i rodzice kupili mu miotłę wyścigową.


                                       KLASA 7
Po kilku latach w Durmstrangu nadszedł rok numer 7. Jack bardzo się starał zdać do dorosłości. Jego podświadomość mówiła mu , że uda mu się. Chłopiec wspierał się na duchu , i podciągnął historię Magii. Czytał więcej książek. Wszystko zdawał na PO , lub W. Aż w końcu nadszedł tydzień egzaminów , gdzie Jack napisał Egzaminy najlepiej jak potrafił. Później pożegnał się z Durmstrangiem , założył swoją szatę oraz Ruski kapelusz i wyszedł z Dormitorium. Ciągnął za sobą walizkę , następnie wszedł na pokład statku. Po 10 minutach statek zanurzył się w wodzie , i odpłynął , Jack chciał powrócić do Durmstrangu , i szczęście dało mu to , że w dorosłości został dyrektorem Durmstrangu.
Charakter i wygląd: (Minimum 10 zdań) Jack jest wysokim mężczyzną o długich kruczoczarnych włosach. Ma haczykowaty nos , oraz brązowe oczy które z daleka przypominają czarne. Na nosie ma kilka piegów , które zawsze zasłania. Ubiera się zawsze ponuro , oraz można uznać , że jego włosy prawie zawsze są rozczochrane. Na głowie nosi swój brązowy , Ruski kapelusz który zawsze nosili uczniowie Durmstrangu. Na swoim ponurym stroju ma brązowy napis "Jack Volonera". Prawie codziennie można dostrzec u niego nowe skarpetki. Można także dodać , że ma dużą  , brązową brodę. Jack jest dość zwariowanym mężczyzną który nigdy nie przyznaję innym racji. Nie lubi gdy ktoś go wkurza , oraz czasami wybacza ludziom ich nie przemyślane , popełnione grzechy. Zawsze jest sprytny , i lubi czytać książki o Fantastycznych Stworzeniach Magicznych.
Wyniki z OWUMET'ów
Do dyspozycji masz 46 PKt
W - 6
PO - 5
Z - 4
N - 3
O - 2
T - 1

CM: PO
Pojedynki O
Historia Magii: O
ZiU: Z
BM: Nie przystąpił
Starożytne runy: Nie przystąpił
Eliksiry: O
Wróżbiarstwo: Nie przystąpił
Numerologia: Z
ONMS: PO
Do następnych nie przystąpił.                           PYTANIA KONTROLNE
CO to ooc? To chat na którym piszemy rzeczy poza grą.
Co to Ic? Wszystko o naszej postaci
Co zapisujemy w gwiazdkach? Czynności jakie wykonuje nasza postać.

Rodzina postaci (Jeśli nie żyje piszemy "Zmarły" jeśli żyje piszemy "Żyje")
IC Brak.Odegraj akcję w której rozmawiasz z kolegą podczas pracy w Ministerstwie Magii

J: Jack
K: Kolega
MM - Minister Magii
J: *Podchodzi do swojego kolegi - Peter'a następnie z uśmiechem na twarzy spogląda na niego*. Witaj.
K: O , witaj Jack. *Uśmiechnął się i podał rówieśnikowi rękę pewny siebie.*
J: Co słychać ? *Spytał z niechęcia , widząc mine Peter'a.*
K: Ehh.. nic , owy Minister to zrzęda... *Mruknął przewracając swoimi niebieskimi oczami.*
MM: *Spogląda na dwójkę , wkładając swoje palce do ust i gwiżdżąc.* Jack , proszę do mojego gabinetu!
J: Ehh... co znowu ? *Mruknął z zażenowaniem spoglądając na Peter'a przepraszająco.* Pa...

-------------------------------------------


Czy przeczytałeś regulaminy?
RP: Tak/Nie TAK
Ogólny: Tak/Nie TAK

Offline

 

#2 2014-03-29 20:40:48

TheJatka

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podanie

Podanie rozpatrzone pozytywnie.


*Z gracją uderza w sufit wycieraczką.*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremepolishwrestling.pun.pl na czym polega kage mane no jutsu abs do av2 metin2 harry poter i zakon feniksa wyjce w sowiarni Szukam dziewczyny z numerem telefonu