#1 2014-04-01 10:00:04

Daniel_PL

Administrator

49530080
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 60
Punktów :   -1 

Podanie na woznego

Nick w grze:Daniel_PL
Imie i nazwisko:James Ivanow
Czystosc krwi:50%
Wiek:28
Historia Postaci:James był pol-krwi.Jego Ojciec i matka byli pol krwi,lecz próbowal tego nie okazywać,ze nie jest czysto krwisty.Zamieszkiwali oni rodowy dwór należący do jego rodziny od wielu pokoleń. Zamieszkiwała w nim znaczna część rodu. Dwór wybudowany był naprzeciw klifu, a przed nim wielkie ogrody.
James miał na imie po jego zmarlkym wcześnie wujku.James wraz z bratem dorastali w Stanvess, lecz nie w rodowym dworze. Przyjeżdżali tam często na wakacje, by odwiedzić dziadków oraz resztę rodziny. Jak większość jego rodzeństwa, James  od maleńkości ukazywał swoją moc. Pewnego razu w wieku 4 lat, w nagłym przypływie emocji podpalił klomb z kwiatami mamy.  Lata mijały a dzieciństwo chłopca oraz jego brata przebiegało beztrosko, bez kłopotów i zmartwień.Po 3 latach James przeżył wielkie załamanie. Zmarł mu dziadek, najważniejsza głowa rodziny Ivanow. Pogrzeb odbył się uroczyście, w Skandynawii. Na cmentarzu rodowym, gdzie byli pochowani wszyscy członkowie rodziny.Nadeszły 13 urodziny chłopców. Oczywiście wszyscy wyjechali do Stanvess, jako iż tam miało się wszystko odbyć. Po całej zabawie wieczorem do obu chłopców przyszły listy, z pieczęcią Durmstrangu. Bliźniacy dobrze wiedzieli co się kroi. Na następny dzień wybrali się na zakupy. James'a wybrała różdżka była ona z drewna cisowego, miała ok. 12 i 3/4 cala. Po tym zakupili inne potrzebne przedmioty do szkoły. Za dwa dni wyjechali do szkoły. Na początek wszyscy udali się do sali gdzie Dyrektor przywitał uczniów, po tym uroczyście rozpoczęli obrzędy. Po rozpoczęciu wszyscy udali się do pokojów wspólnych. Poznał tam wielu kolegów, oraz spotkał się ze swoimi kuzynami, których nie widział przez dłuższy czas.
  Spokojnie zdawał z klasy do klasy, miał całkiem nie złe oceny. W piątej klasie, dla "szpanu" chciał się pochwalić przed kolegami. Rozwalił kawałek ściany Bombardą. Dyrekcja czepiała się tego wydarzenia. Za karę sprzątał kilka korytarzu w szkole.Po zakończeniu nauki James zaczal prace w ministerstwie,gdzie poznal tam swoja przyszla zone-Alicje.James i Alicja zyli jak normalna rodzina,po 2 latach niestety James zrezygnowal z pracy w ministerstwie,ale za to doczekali się dzieci.Marcusa i Wiktora.I tak zyje az do dzisiaj


Wyglad postaci:James zazwyczaj nosi dżinsy,czarna peleryne,a pod nia garnitur.Ma czarne wlosy i czasami widoczne sa u niego okulary.Ma kształtne usta, które kolorem zlewają się z cerą.
Często ma przy sobie laskę.Na samym szczycie, zakończona głową Orla. Główka, prawdopodobnie wykonana ze srebra. Pod kreaturą dość ciekawie wyryty inicjał rodu "I".

Opis charakteru postaci: Zwykł nazywać siebie realistą, człowiekiem przyziemnym. Nie ma nawyku spędzania czasu z innymi ludźmi, jednakże nie przeszkadza mu 'tłok'.
Nie wydaje bezcelowo pieniędzy, potrafi je dobrze zagospodarować, czego nauczył się w domu rodzinnym. Nie bywa żartobliwy ani wygadany - woli słuchać towarzystwa oraz wie, jak się zachowywać w sytuacjach niezręcznych i potrafi z nich wybrnąć.

-----------------------------------
Dlaczego to ty powinienies byc nauczycielem?Poniewaz praca woźnego akurat mi pasuje.Zawsze chciałem zostać woźnym,na jakims serwerze RP.A ponadto już kiedyś uczyłem jako naucyzciel.
Posada na ktorą aplikujesz:Wozny
Nick skype GG:Potrzebne osoby maja.

Czy masz juz doswiadzczenie w nauczyniu?Tak.Nauczalem tu już kilka razy na tym serwerze.

=========================

List:
**List jest napisany bardzo ladnie,widac,ze James wlozyl w ten list dużo pracy.**
Szanowny,o wielkiej władzy Dyrektorze Durmstrangu!Pisze ten list ponieważ poszukuje pracy.A posada na jaka się aplikuje to Wozny.Mam nadzieje,ze dyrektor się dobrze zastanowi i da mi prace,poniewaz z czegos musze zyc,a nie mam latwo..Do tego kocham sprzatac,moge pomagać nawet w odgarnianiu sniegu zima.No wiec warto mnie zatrudnić,a pomoge tez upilnować porządku tej szkole!
                                                                                                Z poważaniem James Ivanow

Offline

 

#2 2014-04-01 10:07:06

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 85
Punktów :   

Re: Podanie na woznego

Zmień czystość krwi
Wstrzymane.

Offline

 

#3 2014-04-01 10:09:33

Daniel_PL

Administrator

49530080
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 60
Punktów :   -1 

Re: Podanie na woznego

Poprawione.

Offline

 

#4 2014-04-02 21:37:05

Mrfawkes

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 85
Punktów :   

Re: Podanie na woznego

Zaakceptowane; oczekuj testu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oligo.pun.pl www.kwadraty2009.pun.pl www.wb2.pun.pl www.am.pun.pl www.rkm.pun.pl